Standing Meeting

Kgrup Danismanlik

1998' Den beri Profesyonellerin Tercihi

Karakoca Grup ile çalışan diğerleri gibi sizin neye ihtiyaç duyduğunuz konusunda genel bir fikre sahip olduğunuzu biliyoruz. Alanında uzman danışmanlarımızla sizin için en kısa sürede şirketinizin gelişim ve büyümesini birlikte planlıyor hedeflerinize çok kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz.

Casual Business Meeting

Kgrup Bilişim

Minimum Maliyet Maksimum Verim.

Çoğu zaman müşterilerimiz başarılı olmak için gerekli tüm IT altyapısına sahip olsa da bazen stratejik bir atılım yapmak için kaynağa ve desteğe ihtiyaç duyar. sizinle birlikte Üzerinde çalışacağımız bu projeden gerçekten muhteşem bir sonuç alacağız. Projedeki tutarlı ve şeffaf iletişimimiz sayesinde şirketinizin IT altyapısıyla olağanüstü bir ilerleme kaydedeceğimizi biliyoruz.

Modern Work Space_edited_edited.jpg

Kgrup Çiftlik

Doğal Beslenmek Herkesin Hakkı

Bu ölçekte üstlendiğimiz ilk proje olduğu için konuya çok dikkatli yaklaştık. Bursa'nın İznik ilçesinde yer alan çiftliğimizde tamamen doğal kendi üretimimiz olan zeytin, zeytinyağı, ceviz, ve sezonluk meyveleri E-Ticaret Pazarına Soktuk ürünlerimizi tamamen mevsiminde özel kutuları ile kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Businesswoman in white_edited.jpg

Kgrup Tekstil

Yeni Nesil Tekstil Platformu

Şık ve sade bay, bayan, çocuk giyimi konusunda iddialı renkler ve stiller ile geliyoruz. kaliteli giyim herkesin hakkı üstelik oldukça uygun fiyatlarımız ile %100 Yerli Üretim ürünlerimizle İstanbul Eminönü, İstanbul Nişantaşı, İstanbul Osmanbey Lokasyonlarında hali hazırda mevcut giyim dükkanlarımız farklı isimler ile faaliyet göstermeye devam ediyorlar çok yakında Web platformlarında ve E-Ticaret Sitelerinde Kendi Markamız ile yer alacağız.

Business Meeting

Gdosuz Çiftlik

Tamamen Doğal Tedarik.

Kgrup Çiftlik platformumuza ek olarak %100 Organik ürünlerin satışını E-Ticaret Platformlarından Toplu olarak yaptığımız ve sadece bayiliklerimize ulaştırdığımız yapımız mevcut olarak faaliyet göstermektedir. Daha profesyonel bir yapıya geçmek adına Yeni Nesil Ticaret yapısına uygun hale getiriyoruz. Çok yakında

Conversation Between Colleagues

Rakipsizfiyatlar

Yeni Nesi E-Ticaret Projesi

rakipsizfiyatlar.com web sitemizi Yeni nesil E-ticaret platformlarının en gözdesi olacak şekilde planlanıyoruz.
Uzun vadeli olan bu girişimimize geniş araştırmalar sonucunda ortaya çıkan yol haritası ile bir plan dahilinde start verilmiştir. Yılların tecrübeli E-Ticaret platformlarına saygı duymakla beraber aldıkları komisyon oranı ve takip edilemeyen cari hesap, Ulaşılamayan müşteri temsilcileri gibi yönetimi zorlu ve sancılı süreçlerin hiç birini bünyesinde barındırmamayı planlamaktadır. Tamamen kullanıcı dostu bir E-Ticaret platformu olacaktır.

Business Conference

Yeni Nesil Drop Shipping

Stoksuz E-Ticaretin En Kolay Hali

Günümüzde Ticaret kavramı tamamen değişime uğramakta önümüzdeki 5 yıl içerisinde hemen hemen herkes artık ticaretin online platformlara taşınacağını biliyor. Bunun için projeler geliştiriyor ve çoğu zaman maddi imkansızlıklar veya rekabet edememe gibi nedenlerden dolayı projeleri hep yarım kalıyor. Geçtiğimiz yıllarda Drop Shipping yapan ciddi firmalar olsa da günümüzde artık çok fazla rekabet olduğunun ve beklentilerinin aşağısında kalan gelirler ile projelerini rafa kaldırmak veya ilgilenmemek gibi süreçleri yaşadıklarına şahit oluyoruz. Sizleri Yeni Nesil Drop Shipping İle Tanışmaya davet ediyoruz.