Yeni Nesil Ticaret
Dijital Şirket

Gelin Dijital Dönüşüm Serüveninize Başlayalım

Dijital Şirket Nedir?

Nereden Başlamalıyım ?

Bu kavram 2017 Yılında ortaya çıkmış, 2019 yılının pandemi olarak ilan edilmesiyle birlikte tüm şirketler için zorunluluk haline gelmiştir. 
Teknoloji artık hayatın her yerinde ve her ne alanda çalışıyorsanız çalışın teknolojiye ihtiyacınız var. Peki, dijital işletme olmak ve daha az efor ile daha iyi hizmetler sunmak ister misiniz? 
Bir şirketin dijitalleşme sürecindeki aşamaları nelerdir?

Birçok şirket için yeni ufuklar açan dijital işletme kavramı, aynı zamanda doğru adımlara ihtiyaç duyan bir yolculuk niteliği taşıyor. Firmaların yerel rekabetten küresel pazara uzanan yolculuğu dijital dönüşümle başlıyor. Günümüzde kurumsal kaynak planlama (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), büyük veri kullanımı ve analizi, nesnelerin interneti (IoT) gibi kavram ve terimler genellikle bir çok yerde duyuyoruz . Bunun mantıklı ve geçerli bir sebebi var: Dünya ekonomisi ve rekabet artık çok daha hızlı değişiyor ve bu hıza ayak uydurmanın en kolay ve uygun maliyetli yolu Şirketlerinizi dijitalleştirirken bir uzman desteği almanızla başlıyor.

Avantajı Nedir?

Dijital Şirketin zaman ve mekân bağımsız bir şekilde erişilebilir olması dijital şirketi gerçek bir fiyat/performans yatırımı haline getirmiştir. Yapılan pek çok dijital dönüşüm araştırması bunları doğrular nitelikle sonuçlar ortaya koyuyor. Eğer dijital bir şirkete dönüşmek istiyorsanız öncelikle kendi içyapınızı doğru bir şekilde analiz etmelisiniz.

Nasıl Dijital Şirket Olabilirim

Dijital Dönüşüm. hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin sunduğu imkanlar ve değişen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, organizasyonların daha etkin, verimli hizmet vermek ve faydalanıcı memnuniyeti sağlamak üzere insan, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarında gerçekleştirdiği bütüncül dönüşümdür.

 

Şirketinizi Dijitalleştirelim

Yaratıcı Çözümler ile Çağın Ötesine Taşıyalım

KGrup, yeni iş stratejilerinin uygulanmasında Türkiye' De Benzeri Olmayan bir iş Modelini hayata geçirmiştir, Şirketinizi dijitalleşerek dilediğiniz yerden cep telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan ya da herhangi bir tarayıcıdan

YÖNETEBİLMENİZİ SAĞLIYORUZ!

Şirketinizi dijital iş modeline geçiriyor ve dijital dünyaya uyarlıyoruz Müşterileriniz, toplantılarınız, kasa durumlarınız, kâr - zarar analizleriniz, Personel takibiniz ve çevrimdışı eski usul çalışmanıza dair tüm süreçlerinizi

DİJİTALLEŞTİRİYORUZ!

Zamanınızın kontrolünü sizlere bırakıyor, ve günlük iş planınızı dijital asistanlarınıza hazırlatıyoruz Kısacası Dünyanın neresinde olursanız olun İşiniziden daha fazla keyif almanızı sağlıyoruz.

1998' Den beri Minimum Maliyet , Maksimum Hizmet anlayışıyla İşiniz, İşimiz...

Bilgilerinizi Ekleyin

Hemen Başlayın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!